The Crew’ün arkasında durduğu açık dünya konseptini tam anlamıyla kullanan neredeyse tek yarış oyunu diyebiliriz. İlk olarak 2014 yılında bizi bambaşka bir konseptle karşılayan bu güzide yapım, bu sefer de Wild Run isimli eklentisi ile aramıza katılmış durumda. Ubisoft’un geçen yıl Aralık’ta yayımladığı yarış ve aksiyon oyunu The Crew’ün genişleme paketi Wild Run çıktı.

Nerdeyse bir ay önce beta sürecinden çıkan ve şehirler arasındaki arazilere odaklanan bir yapım olan genişleme paketi Wil Run nihayet piyasada.

Wild Run, Xbox Store 130, PS Store 89 ve Steam’de 70 TL üzerinden satışa sunuldu. Paketin en gözde özelliği motosikletlerin dahil olduğu yeni araçlar ve daha bir çok özellik sizi bekliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr