div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

The Crew: Wild Run beta kodlarınız bizden!

- Advertisement -

İlk oyunuyla bugüne dek tanık olduğumuz en muhteşem haritalardan birini önümüze sunan The Crew’un ilk eklentisi Wild Run beta sürecine giriyor ve 25 adet beta kodu dağıtıyoruz.

Miami, Las Vegas, Detroit, Los Angeles, New York ve Chicago gibi tamamen modellenmiş altı şehir ve onlarca diğer daha küçük şehri önümüze getiren, toplamda üç milyondan fazla oyuncuya ulaşan The Crew’un eklentisi dragster’lar, motosikletler, canavar kamyonlar ve şehirlerin arasında kalan devasa büyüklükte arazileri oyuna ekleyecek.

25 adet beta kodundan faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basit, Level Facebook sayfasındaki haber linkini paylaşmak ve aşağıdaki yorum kısmına kendi adınız ve mail adresiniz ile aşağıdaki sorunun yanıtını yazmak. Kazanan 25 kişiye kodlarını mail üzerinden iletmiş olacağız.

Unutmayın, betaya katılabilmeniz için Uplay hesabınızın bulunması gerekmekte, kapalı beta 15-19 Ekim tarihleri arasında aktif olacak.

Soru: The Crew hangi platformlar için piyasaya çıkmıştı?

ARJqmk1

Haberler

21 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler