The Crew: Wild Run beta kodlarınız bizden!

İlk oyunuyla bugüne dek tanık olduğumuz en muhteşem haritalardan birini önümüze sunan The Crew’un ilk eklentisi Wild Run beta sürecine giriyor ve 25 adet beta kodu dağıtıyoruz.

Miami, Las Vegas, Detroit, Los Angeles, New York ve Chicago gibi tamamen modellenmiş altı şehir ve onlarca diğer daha küçük şehri önümüze getiren, toplamda üç milyondan fazla oyuncuya ulaşan The Crew’un eklentisi dragster’lar, motosikletler, canavar kamyonlar ve şehirlerin arasında kalan devasa büyüklükte arazileri oyuna ekleyecek.

25 adet beta kodundan faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basit, Level Facebook sayfasındaki haber linkini paylaşmak ve aşağıdaki yorum kısmına kendi adınız ve mail adresiniz ile aşağıdaki sorunun yanıtını yazmak. Kazanan 25 kişiye kodlarını mail üzerinden iletmiş olacağız.

Unutmayın, betaya katılabilmeniz için Uplay hesabınızın bulunması gerekmekte, kapalı beta 15-19 Ekim tarihleri arasında aktif olacak.

Soru: The Crew hangi platformlar için piyasaya çıkmıştı?

ARJqmk1

21 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Atakan 2 years ago | Cevapla
    PlayStation 4, Xbox 360, Microsoft Windows, Xbox One
  2. Atakan Horasan 2 years ago | Cevapla
    Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştı
  3. Ege 2 years ago | Cevapla
    Pc , XboxOne , Xbox 360 , Ps4

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Arkadaşlar 25 adet WoW: Battle for Azeroth beta kodunu katılım yoğunluğuna göre sosyal medya kanallarımıza dağıttık… https://t.co/ZPjNP7TU4O
Yaz ayları oyun ayları! Yeni oyunlar, oyunlara yönelik koleksiyonlar ve yeni konsollar için kenara bir miktar para… https://t.co/GdDRAHfGDX

Flickr