The Division Beta kayıtları başladı

Son yılların en çok beklenen oyunlarından biri olan Tom Clancy’s The Division gerek açık dünya yapısıyla gerek co-op oynanışıyla ve PvP oyun yapısıyla gerekse görselliğiyle ön plana çıkıyor. Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Mart 2016’da bizlerle olacak ve beta kayıtları şimdiden başladı.

Microsoft ile yapılan anlaşma nedeniyle betaya kabul edilen oyuncular arasından Xbox One sahipleri diğer platformlara göre daha erken beta tecrübesi edinecekler. Aralık 2015’de Xbox One oyuncularının deneyim edeceği beta süreci, 2016’nın başında Playstation 4 ve PC oyuncularını da bünyesine katarak devam edecek. Biz de Tom Clancy’s The Divison’ı oldukça heyecanla bekliyoruz.

image_tom_clancy_s_the_division-22300-2751_0012

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr