The Division’a muhteşem fragman!

Oyunun çıkmasına iki aydan az bir zaman kala gelen son fragman aklımızı başımızdan aldı!

Rainbow Six: Siege’in günümüzü gecemizi kemirdiği şu günlerde, merakla beklediğimiz The Division’dan üç buçuk dakikalık, dopdolu bir fragman geldi. Fragman şimdiye kadar oyun atmosferi, savaş sistemi, NPC’ler ve bunların birleşerek fraksiyonlar oluşturma süreçleri hakkında gördüğümüz en detaylı içerik.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz yıl sonunda başlaması beklenen beta süreci, önce 2016 başına, sonra da ileri bir tarihe ertelenmişti. Bazı sızıntılar beta’nın 29 Ocak tarihinde başlayacağını öngörse de resmi bir açıklama gelmiş değil. Ön sipariş ile oyunu satın alanların öncelikli olarak davet edileceği betada, ayrıca kayıt yaptıranlar için ihtiyaç oldukça Ubisoft tarafından yeni davetiyeler gönderilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Ballistic Baseball, Apple Arcade Forması İle Sahaya Çıkıyor! https://t.co/PyoNr6kLL4 https://t.co/LRV9MYcaBO
Razer Vıper Ultımate Kablosuz Oyun Faresi İle Üstün Hızda Hüküm Sürün https://t.co/Lzb6AG9nFT https://t.co/7SlEQs2A3V

Flickr