The Division’da Ubisoft stüdyosunu ziyaret ettiniz mi?

Sizler gibi bizler de çılgınlar gibi The Division oynuyoruz iki gündür, öyle ki görsel yönetmenimiz Emre Level 30 oldu bile!

Ubisoft’un Tom Clancy’s The Division’ı, Watch Dogs’u geride bırakarak firmanın satışa çıktığı gün en fazla satan oyunu olmayı da başardı bu arada. Rakamlar açıklanmasa da, The Division’ın aynı zamanda açılış gününde en fazla satılan yeni fikri mülkler arasına da girmeyi başarması (Assassin’s Creed, Destiny ve Watch Dogs gibi oyunlar var listede.) rakamın yüksekliği konusunda gayet ikna edici.

Ubisoft’un oyun içine eklediği küçük detaylar da bir bir ortaya çıkmaya başladı artık. Bunlar da biri de oyunun haritasında birebir modellenmiş bir Ubisoft ofisi olması. Öyle ki duvarlarında For Honor posterleri ve Grow Home branding’leri bile var.

Merak edenler için söyleyelim, Ubisoft’un Brooklyn’de bir stüdyosu bulunmuyor, ancak yine de ortaya çıkartılan iş ve detaya verilen önem takdir edilecek cinsten.

Bu stüdyoyu 42.sokak ile 2.cadde’nin birleştiği köşede bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr