The Solus Project’e yeni video!

Teotl Studios ve Grip Games tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilen The Solus Project’in hikaye videoları yayımlandı!

Kickstarter sayesinde büyük bir hızla akmaya başlayan bilimkurgu ve uzay temalı oyunlardan biri olan The Solus Project aynı zamanda hayatta kalma öğeleri içeriyor. İçinde bulunduğumuz uzay gemisi gördüğünüzde boynumuza sarılmayan bir uzaylı ırkın yaşadığı bir gezegene iniş sırasında parçalanıyor ve hayatta kalma hikayemiz başlıyor. Oyun sanat yönetimi ve oynanış anlamında hem No Man’s Sky, hem de Firewatch’dan esinlenmiş gibi gözüküyor. Elimizde bulunan bir çeşit telsiz ile dışarısının ısısı, vücut ısımız ve kalp atışlarımızı görebiliyor, yere inerken gördüğümüz bir diğer kaçış sonda’sının peşinden umutsuzca koşuyor ve bu tekinsiz yeri keşfetmeye çalışıyoruz. Sürekli olarak kendimizle konuştuğumuzu söylemeye de gerek yok.

The Solus Project, Mayıs ayında bizlerle olacak.

The Solus Project #1

The Solus Project #2

The Solus Project #3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr