The Stanley Parable’ın geliştiricisinden yeni stüdyo!

The Stanley Parable’ın arkasındaki dehanın yarısını temsil eden William Pugh, ekibin bir kısmını da yanına alarak yeni bir stüdyo kurdu.

Davey Wreden ile beraber yarattığı The Stanley Parable’ın kalitesi ve olağanüstü başarısı malumunuz. Davey Wreden’ın geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu The Beginner’s Guide’ın ardından henüz 21 yaşında olan William Pugh Twitter üzerinden yeni oyun stüdyosu kurduğunu açıkladı.

Crows Crows Crows adlı stüdyoda Jack De Quidt,Dominik Johann, Sean O’Dowd, Andrew Roper, Andreas Jorgensen ve Grant Kirkhope gibi Castles In The Sky’dan Banjo Kazooie’ye kadar pek çok oyuna katkı sağlamış güzide bir ekip henüz açıklanmayan ilk oyunları için çalışmaya devam ediyor.

Elbette bu ikininin beraber çalışmaya devam etmesi tercihimiz, bakalım ilerleyen dönem neleri gösterecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr