The Talos Principle’dan yeni DLC

Puan olarak rakiplerine fark atan adeta şov yapan bulmaca oyunu The Talos Principle’ın Road to Gehenna DLC’si bugün pazardaki yerini aldı. Ayrıca Bu DLC’nin videosu da servis edildi. Bir ay önce bahsedilen bu ek paketin çıkış hızı da hepimizi şaşırttı açıkçası.

Oldukça değişik bir temaya sahip olan The Talos Principle bu DLC’de Elohim’in habercisi Uriel’in dört yeni dünyaya olan macerasını konu alıyor. Oyunun yazarlarından olan Tom Jubert ve Jonas Kyratzes’da başrolde.

The Talos Principle: Road to Gehenna Steam’de indirilebilir halde. %10 indirim ile 21.60 lira olan ek paketin, çıkış videosu da yayınlandı. Ayrıca The Talos Principle, hafta sonuna ve tanıtıma özel %66’lık bir indirime girdi ve 20.06 liraya mağazadaki yerini aldı.

Video aşağıda, Steam sayfası ise burada

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr