The Town of Light’ın içerisinde jump scare olmayacak!

Bağımsız yapım olan The Town of Light isimli korku oyunu geçen yaz Steam Greenlight’da yerini almıştı. Başarılı oy alan oyunun jump scare içermiyeceği yani karşımıza birden bir görüntüyle birlikte ses çıkıp bizi korkutmayacağı duyuruldu.

The Town of Light isimli oyun, 1970 yılında kapatılmış olan Italyan akıl hastanesi Volterra da geçecek. Renee isimli genç yaştaki bir hastayı konrol edeceğimiz oyun 1940 yılında geçecek. Oyunda daha çok yaşanmış ve yaşanması muhtemel ögeler işlenecek. Oyunun sanat ve teknik yönetmeni Luca Dalco oyun hakkında “Oyunda korkuya kapıldığınız kısımlar bulunmakta, ancak bunlar akıl çelen şeyler gürültülü jump scare’ler değil.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan oyunun geçen hafta yayınlanmış olan fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr