The Town of Light’ın içerisinde jump scare olmayacak!

Bağımsız yapım olan The Town of Light isimli korku oyunu geçen yaz Steam Greenlight’da yerini almıştı. Başarılı oy alan oyunun jump scare içermiyeceği yani karşımıza birden bir görüntüyle birlikte ses çıkıp bizi korkutmayacağı duyuruldu.

The Town of Light isimli oyun, 1970 yılında kapatılmış olan Italyan akıl hastanesi Volterra da geçecek. Renee isimli genç yaştaki bir hastayı konrol edeceğimiz oyun 1940 yılında geçecek. Oyunda daha çok yaşanmış ve yaşanması muhtemel ögeler işlenecek. Oyunun sanat ve teknik yönetmeni Luca Dalco oyun hakkında “Oyunda korkuya kapıldığınız kısımlar bulunmakta, ancak bunlar akıl çelen şeyler gürültülü jump scare’ler değil.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan oyunun geçen hafta yayınlanmış olan fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr