The Walking Dead: Michonne ilk 6 dakikası karşınızda!

Telltale Games’in geliştirdiği The Walking Dead’in üç bölümlük mini oyun serisi The Walking Dead: Michonne’nun ilk 6 dakikası yayımlandı!

Michonne, ilk olarak ikinci sezon finalinde gözüktüğünde zincirle kendisine bağladığı aylaklar eşliğinde onu gördüğümüzde bir canavar olduğunu düşünmüştük. Bir şekilde serinin en kendine özgü ve en fazla sevilen karakterlerinden biri olmayı başardı ve bu sayede aslen The Walking Dead: Season Two’nun DLC’si olacakken kendi başına bir seri olarak geliyor. Telltale’in alışılageldik iyi işçiliği ve Michonne’u yan yana getirdiğimizde ortaya tadını damağımızda bırakacak, harika bir hikaye çıkmasını bekliyoruz.

The Walking Dead: Michonne, 23 Şubat’ta PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına çıkacak. Android ve iOS içinse 25 Şubat’ta gelecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Disk sürücüsüz Xbox One S tanıtıldı. https://t.co/WoySz1kB1x https://t.co/hnzDAcluSl
Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain için PC vakti! https://t.co/XCsXnBQraC https://t.co/IG3mmUKhwB

Flickr