The Walking Dead: Michonne ilk 6 dakikası karşınızda!

Telltale Games’in geliştirdiği The Walking Dead’in üç bölümlük mini oyun serisi The Walking Dead: Michonne’nun ilk 6 dakikası yayımlandı!

Michonne, ilk olarak ikinci sezon finalinde gözüktüğünde zincirle kendisine bağladığı aylaklar eşliğinde onu gördüğümüzde bir canavar olduğunu düşünmüştük. Bir şekilde serinin en kendine özgü ve en fazla sevilen karakterlerinden biri olmayı başardı ve bu sayede aslen The Walking Dead: Season Two’nun DLC’si olacakken kendi başına bir seri olarak geliyor. Telltale’in alışılageldik iyi işçiliği ve Michonne’u yan yana getirdiğimizde ortaya tadını damağımızda bırakacak, harika bir hikaye çıkmasını bekliyoruz.

The Walking Dead: Michonne, 23 Şubat’ta PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına çıkacak. Android ve iOS içinse 25 Şubat’ta gelecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr