The Witcher 3 ün 4k panoramik görüntüleri muhteşem duruyor

The Witcher 3: Wild Hunt’ın en üst grafik kalitesindeki görüntüsünü artık hepimiz, oynamış olsak da olmasak da biliyoruz.

CD Projekt RED’i ihya eden, büyük firmalar arasında doğru taşıyan The Witcher serisi sadece hikayesi ve oynanabilirliği ile değil, görüntüleri ile de tüm oyun dünyasında bir yer kazandı. Alınan ekran görüntüleri ile insanlar sanki gerçekten bir yerlerde fotoğraf çekmişçesine heyeanlı ve mutlu şekilde paylaşımlar yapıyorlar. İş böyle olunca elimizde panaromik görüntülerden oluşan bir galeri oluşuyor. Bakması bile keyif veren görüntüler bulunuyor.

Bir kaç fotoğrafı burada paylaşıyorum ancak, çok daha üst kalitede görebilmek ve hatta indirebilmek için imgur sayfasına göz atmanızı tavsiye ediyorum.

3Z7ifWj

7vxxkr4

RoHr3O0

U7C0ewO

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr