The Witcher 3’ün yeni yaması yolda!

CD Projekt RED tarafından yapılan ve yayınlanan açık dünya RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt, 19 Mayıs tarihinde dünya çapınca PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülmüştü.

Oyunun yapımcı firması oyunun yeni yamasının yolda olduğunu duyurdu. PC, PS4 ve Xbox One’a gelecek olan yama oyunu 1.07. sürümüne taşıyacak. Yamayla oyundaki problemler giderilecek ve oyuna yeni şeyler eklenecek. Ayrıca yamayla oyunun indirilebilir içerik paketlerine özel eklemeler de yapılacak. Yamayla birlikte oyuna Ciri için yeni kıyafet ekleyen ücretsiz bir indirilebilir içerik paketi de eklenecek.

Öte yandan 1.07. yamasının yarın çıkacağını duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr