The Witcher III’ün ücretsiz, haftalık DLC’leri açıklandı.

The Witcher III’ün ne satışları yavaşlıyor, ne de söz verildiği gibi oyunculara sunulan ekstra içerikleri.

Oyunu satın alan kullanıcılara teşekkür etmek için sunulacak toplam 28 DLC’nin 16’sını ücretsiz olarak sunacağını açıklayan CDProjekt Red, hiç hız kaybetmeden bu haftaki bedava içeriği de açıkladı. Şimdiki bedava içerikleri çok daha matah bulmayan kullanıcılar ne diyecek bilinmez ama oyuna bu hafta Fool’s Gold adında bir quest ve Ballad Heroes Gwent kart seti hediye edilecek.

Oyunun satışları da aynı hızda devam ediyor, oyun dört milyon barajını aşıp beş milyona doğru yaklaşmış durumda. Bu, bir RPG oyununun şimdiye kadar Skyrim’den sonra gördüğümüz en başarılı açılış hasılatı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr