The Witcher’ın yeni yaması devasa boyutlarda!

The Witcher III yıl boyunca bir şekilde kendi gündemini yaratmayı başaracak gibi gözüküyor.

PS4 ve Xbox One sahipleri için kullanıma sunulan ve bazı hata düzetlmelerinin yanında sırt çantanız ve kaynak yönetiminde önemli düzenlemelere giden patch tam 7.3gb boyutunda. PC sahiplerinin bu yama için biraz daha bekleyeceğini de söyleyelim yeri gelmişken. Maalesef bu yamadan sonra kare sayısında düşmeler ve takılmalara rastladığını söyleyen oyuncu sayısı da oldukça fazla. CD Projekt Red’in sorunu saptadıktan sonra bir mikro yama ile soruna nokta atışı yapması beklenebilir.

Oyun çıkış tarihi ile bugün arasındaki süreyi bir şekilde ücretsiz DLC’ler ile doldurmayı başardıysa da bazı önemli değişiklikler ve oyunun süresini toplam 30 saat kadar arttıracak olan iki büyük genişleme paketi yolda, eh böylece en azından önümüzdeki yılın başında kadar bilgisayarlarımızda kurulu olarak kalmayı da garantilemiş durumda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr