The Witness için gün saymaya başladık!

The Witness için bir saniyelik sessizlik lütfen.

Tasarımcı Jonathan Blow’dan gelen açıklamalara göre, oyunun karmaşık bir yapısının olduğu ve henüz tamamlanmadığı, dolayısıyla çalışmaların halen devam ettiği söyleniyor. Bu macera oyunu için aktörlerle yapılacak olan seslendirmeler ise başlangıç aşamasında. Oyun içerisinde neredeyse hiç müzik olmaması ise biçimsel bir karar olarak nitelendiriliyor.

Daha da açık olmak gerekirse, Jonathan Blow rastgele müzikler kullanmanın oyunun bir nevi büyüsünü bozacağını düşünüyor. Bu sebeple içerisindeki dünyayı hissettirecek sesler organize edilmesini daha uygun buluyor.

Oyunun ses tasarımı, hikayesi ve lokalizasyonu ile ilgili meraklı bekleyişlerimiz 26 Ocak 2016 tarihinde son buluyor olacak. The Witness şimdilik PC ve PS4 için gelecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr