This War of Mine, Android ve iOS tabletlere gelecek!

Anomally serisinin yapımcısı 11 bit studios tarafından yapılan savaş temalı hayatta kalma oyunu This War of Mine’ın Android ve iOS tabletlere geleceği duyuruldu.

Geçen yıl 14 Kasım tarihinde piyasa sürülen This War of Mine’ın Android ve iOS tabletlere de çıkacağı duyuruldu. Savaş yaşanan bir dünyada hayatta kalmaya çalışan insanların başından geçenleri oynadığımız oyunda düzün stratejilerle günleri atlatmaya çalışıyoruz. Oyunda çeşitli mekanları araştırarak erzak bulmaya çalışırken tanımadığımız insanlara karşı kendimizi korumamız gerekiyor.

Öte yandan oyunun 10 dolara piyasaya sürüleceğini duyurmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Fırat 3 years ago | Cevapla
    Oyun'un türkçe yaması olur sa güzel olur.Ama☺

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr