This War of Mine şimdi de board game oluyor!

Son yılların en akılda kalıcı yapımlarından biri olan This War of Mine alıştığımızdan farklı şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Son aylarda Fallout ve Banner Saga’nın masaüstü oyunları oldukça dikkat çekmişti hatırlayacaksınız. This War of Mine için yapımcısı 11 Bit Studios altı kişiyle oldukça hafif kurallar içeren bir boardgame hazırlıyor. Firma oyunun aksine derinlikten ziyade kolay oynanışa ve alınacak keyfe önem vermiş durumda, öyle ki bu yapımın çoğu masaüstü yapımın aksine öğrenmek için kullanım kılavuzunu okumak zorunda kalacağınız bir yapım olmayacağını söylüyor.

This War of Mine’ı bu yeni haliyle, bir masaüstü oyunu olarak 2016 yılında görmemiz büyük ihtimal.

thumbnail5655cd1e04dc3boardgaeb

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr