This War of Mine’ın konsol çıkartması!

Geçtiğimiz yıl bu dönemlerde piyasaya çıktıktan sonra PC’de çok satan, çok sevilen This War of Mine cephesi bu aralar hareketli.

Yeni adıyla This War of Mine: The Little Ones, 29 Ocak 2016’da konsollar için piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 11 bit Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından dağıtılan oyun geçtiğimiz günlerde Board Game versiyonu ile de gündeme oturmuştu hatırlanacağı gibi.

Oyunu PC’de oynadıysanız bile konsollarda tekrar deneyim etmek isteyebilirsiniz çünkü This War of Mine: The Little Ones bir çocuğun gözüken hayatta kalma perspektifini getiriyor karşımıza. İlk oyunun senaryo yazarı Pawel Miechowski yine iş başında ve bu defa savaşta hayatta kalmayı öğrenmesi gereken ufaklıklar üzerine çok detaylı bir hikaye yazmış.

Oyunun fiyatı henüz açıklanmış değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr