Tom Clancy’s The Division nihayet kendisini gösterdi

Üniversite yıllarımızın nice akılda kalan romanları ve oyunlarına adını veren Tom Clancy’nin şereflendirdiği bir diğer yapım, The Division nihayet hızını almış gözüküyor.

Açık konuşmak gerekirse oyun mekanikleri genel anlamda problemsiz gözükse de, oyunun ilk duyurulduğu tarihlerdeki grafiklerini bıraktığımız yerde bulamadık. Artık piyasaya çıkmasına da fazla bir zaman kalmadı ve bu konunun durduğu yerin ötesine çok geçebileceğini de zannetmiyoruz.

Gameplay videosunda ‘Dark Zone’ adı verilen bir bölgede geçen 3×3’lük bir savaş konu ediliyor ve içlerinden birisinin tetiğe dokunması ile ortalık bayram yerine dönüyor. Firmanın bir diğer online taktik bazlı oyunu, Rainbow Six: Siege ile arasında bolca karşılaştırma da yapılacaktır elbette.

Aralık ayında Xbox One sahiplerine özel olarak beta’ya açılacak olan oyun 8 Mart 2016’da piyasaya çıkacak.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Dimitri 3 years ago | Cevapla
    Ubisoft grafik düşürme işine iyi alıştı; önce Watch Dogs, şimdi bu.. :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr