Total War: Warhammer’da Chaos olarak oynayabileceğiz

Son dönemde ne kadar çok Warhammer oyununa maruz kaldığımızın farkındasınız değil mi? Chaos kontrolden çıkmış durumda ve yapabileceğimiz hiç bir şey yok bunun için.

Once Warhammer ve Warhammer 40K oyunu arasından en fazla merak ettiğimiz ise elbette Total War: Warhammer. Creative Assembly’nin senelerce ilmek ilmek ördüğü Total War konseptini Warhammer dünyası ile birleştirecek olan oyun çok fazla bekletmeden piyasada olacak.

Bu arada Sega’dan yapılan açıklama bir iyi bir de kötü haber içeriyor. Buna göre Chaos’u oyunda kontrol edebileceğiz ve bu müthiş bir haber. Kötü haber ise Chaos’un DLC olarak gelecek olması. Eğer oyunun ana senaryo bölümünde Chaos’u kontrol etmek istiyorsanız ön sipariş verenlere bedava olacak olan Chaos Warriors Race Pack’i satın almanız gerekecek.

Sega’nın bunu ilk defa yapmadığını da hatırlatmak gerekiyor, daha önce Total War: Rome 2’de hatırlayacağınız gibi mesela Yunanlılar ön sipariş verenlerin ulaşabileceği bir ırk olarak oyunculara sunulmuş ve Steam üzerinden 6 dolar gibi bir fiyatla oyunculara sunulmuştu.

Total War: Warhammer, 28 Nisan 2016’da piyasada olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr