Total War: Warhammer’dan yeni oynanış videosu!

24 Mayıs tarihinde sadece PC için satışa sunulacak olan Total War: Warhammer için 18 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Bu yeni oynanış videosunda Chaos Warriors askerleri bizim kontrolümüzde ancak hatırlatmak gerek, bu askerlerle oyun çıktığında oynayabilmeniz için oyunu ön sipariş ile satın almanız gerekiyor. Aksi halde DLC olarak para ödemeniz gerekecek.

Bununla birlikte para ödeme yanlısı değilseniz bile skirmish modunda Chaos Warriors’u karşınıza alıp savaşmanız mümkün, ancak kontrol edemeyeceksiniz.

Aşağıdaki videoda Norsca’nın donmuş arazilerinde geçen Empire & Chaos savaşını izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Metin 2'de yeni bölge hazır! Üstelik LEVEL okurlarına 250 adet bonus kod da hediye. Bonus kodunuzu almak için;… https://t.co/t25SVY9ddX
Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC

Flickr