Trine 3’e yeni bölüm eklendi, üstelik bedava!

Trine 3: The Artifacts of Power’a gelen güncelleme ile oyuna Mac ve Linux desteği, kısalığından yakınan oyuncular için de yeni bölüm ekleniyor.

Yaz sonunda kısa bir erken erişim süresinin ardından piyasaya çıkan, genel anlamda 3D oynanışı ve muhteşem grafikleri ile beklentileri karşılasa da hataları ve özellikle de kısalığı ile ciddi eleştiriler almıştı. Bu eleştiriler yapımcının kalbini o kadar kırmıştı ki firmadan “Trine serisinin devamı olmayabilir.” anlamında bir açıklama bile görmüştük.

Oyuna gelen güncelleme oynanışta ciddi problemler yaratan bazı sorunları da düzeltiyor, bunların en önemlisi de Wizard’s Box elbette. Bunun yanında yeni eklenen bölüm de oldukça güzel gözüküyor.

Yeni içeriği kutlamak adına bu pazartesi saat 20.00’ye kadar oyun indirimde, 34tl yerine 17tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Eğer üçlemenin tamamını istiyorsanız cebinizden sadece 20.65tl çıkacak

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr