Türk eSpor takımları Avrupa’ya!

Dünyanın önde gelen eSpor platformu ESL, Windows 10 PlayIT sponsorluğunda 5.000€ ödülü ile Macaristan’da yapılacak etkinlik ile karşınızda.

TÜRKİYE KATILIMI İÇİN (5 TAKIM):
11 Ekim ve 18 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek haftalık Go4LoL ve ROG Go4CS:GO ligi de Türkiye’den şampiyonaya gidecek takımlarını belirleyecek.

Ligler sonunda toplam 8 takım ulusal finallere girmeye hak kazanacak. Ulusal final sonrası seçilen takımlar Türkiyeyi temsil etmek için çevrim içi grup aşamasına katılacak. Grup aşaması ve çevirim içi elemeler 26 Ekim ile 08 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Macaristan da oynanacak canlı yayın ile yayınlanacak finaller 28, 29 Kasım tarisindedir.

● Şampiyona 28 ve 29 Kasım tarihinde Budapeşte, Macaristan
● 2 Takım CS:GO
● 2.500€ CS:GO
● 3 Takım League Of Legends
● 2.500€ League Of Legends

Organizasyonda oyuncuların kendilerini göstermeleri ve diğer oyuncular ile karşılaşıp kendilerini geliştirme şanşları olacak. Takımların şampiyonaya katılımları için en önemli kural takım oyuncularından en az üçünün Güney Doğu Avrupa bölgesinden olmasıdır. Katılımcı ülkerler ise; Macaristan, Bulgaristan, Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs, Romanya ve Moldova, Adriyatik ( Sırbistan, Slovenya, Bosna Hersek, Makedonya, Malta, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk )

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr