Artan suç olayları ve hapishanelerin yetersiz kalması sonucunda artık müebbet alan mahkumlar, etrafı yüksek duvarlarla çevrili terk edilmiş şehirlere gönderilmektedir. Bu şehirlerde hiçbir güvenlik ve otorite bulunmaması nedeniyle mahkumlar kendilerini savunmak ve hayatta kalmaya çalışmak zorundadırlar. Hiç ummadıkları anda başka bir mahkum tarafından saldırıya uğrayabilirler. Oyunun amacı gizlenmek, savaşmak ve yaşamak, türü de çok oyunculu hayatta kalma oyunu.

Ekip, yaklaşık olarak 200 gündür yaptıkları her dişe dokunur çalışmayı, yaşadıkları sıkıntıları, ürettikleri çözümleri blogunda anlatıyor. En kısa sürede Türkçe versiyonunu da hazırlayacaklarını söylüyorlar. Bloğu ve oyunu uzun bir süre gizli tutmuş ve istedikleri yere ulaşamamaktan da endişe etmişler, artık şu anda istedikleri noktada olduklarını düşünüyorlar.

Ekip, bu süreçten sonra oyunun gelişimini oyuncularla birlikte, onların istekleri ve önerileri doğrultusunda şekillendirmek istiyor.

Blog: http://theprisongame.com/
Facebook adresi: https://www.facebook.com/The-Prison-Game-406548179541721
Youutube: https://www.youtube.com/channel/UC2g0CLCLdgggdy7QJ0sFonw

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr