TüSOT Flames of War grubu kuruldu!

Türkiye Savaş Oyunlar Topluluğu’na yeni bir oyun grubu daha katıldı: TüSOT Flames of War. Böylece üyelerine Star Wars X-Wing, Warhammer 40.000 ve Warhammer Fantasy oyun gruplarıyla hizmet veren TüSOT’ta oyun grubu sayısı dörde ulaşmış oldu.

12 üyemizin yazılı başvurusuyla başlayan kuruluş süreci, Baş hakemimiz Ahmet Gürsoy ile hakemlerimiz Berkay Pişkin ve Işık Belül’ün yoğun çalışmaları neticesinde hızla tamamlandı. 2 ay gibi kısa bir sürede oyun formatları, organizasyon kuralları ve gerekli tüm diğer belgeler hazırlandı. TüSOT Yürütme Kurulu ile Üst Kurulunun onayı ve kontrollerinden sonra ilgili belgeler yayınlanarak TüSOT Flames of War grubu kurulmuş oldu.

İkinci Dünya savaşı temasında 1/100 ölçekli 15 mm modellerle oynanan Flames of War’un minyatürleri Battlefront firması tarafından üretiliyor. Türkiye’de birçok sadık oyuncusu olan Flames of War için Mart ayından itibaren TüSOT bünyesinde de organizasyonlar düzenlenmeye başlanacak.

Tüm model ve oyun tutkunlarına şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

dsc011331

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr