Twitch’e random komutlar ile Metal Gear oynatmak!

Yanlış duymadınız, bir Game Boy Advance oyunu olan Metal Gear Ghost Babel, daha önce Pokemon’u Twitch’e oynatmaya çalışırken gördüğümüz isimsiz bir grubun yeni hedefi oldu.

Oyun tahmin edebileceğiz gibi gayet retro grafiklerine rağmen kesinlikle diğer Metal Gear’lardan farklı bir yol izlemiyor. Gizlilik, zamanında doğru tuşa basma gibi detaylar oyunun ana karakteristiğini oluşturuyor. Peki sizce böyle bir oyun, Twitch üzerinden random komutlar vererek oynanabilir mi?

1329792612485881745

Aşağıdaki fotoda görebileceğiniz gibi sonuç olumlu, daha önceki Pokemon denemesinin felaket bir sonuç çıkarmasının aksine ekip sadece Game Boy Advance oyununu Twitch üzerinden random kontroller ile oynamayı değil, öyle veya böyle ilerlemeyi de başardı. İlk bölümü geçmeleri beş saati bulsa da, şapka çıkartıyoruz. 🙂

Clipboard02

Eğer ekibin ilerleyişine canlı olarak tanık olmak isterseniz de Twitch yayını devam ediyor.

Watch live video from MGNLIVE on www.twitch.tv

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr