Ubisoft: Beyond Good & Evil 2 hakkında konuşmak için çok erken

Serinin değeri çok geç anlaşılan ilk oyununun takipçisi de Ubisoft’un seri üretim listesinde öncelikli gibi gözükmüyor.

Beyond Good & Evil zamanı için mükemmel grafiklere ve keyifli bir hikayeye sahip bir aksiyon & macera oyunuydu bilindiği gibi ve buna rağmen 200.sayımızdaki “Kimseye oynatamadığımız oyunlar” listesine girmekten kurtulamamış, yapımcıya ciddi miktarda zarar bırakmıştı.

Zaman içinde HD olarak yenilenen ve 2008 yılında yenisi duyurulan oyun hakkında bugüne kadar basına sunulan tek içerik artık yıllanan bir video oldu. Aynı şekilde oyun bu seneki Ubisoft E3 tanıtımında da kendisine bir yer bulamadı.

The Guardian’ın yaptığı söyleşide Ubisoft patronu Yves Guillemot, yine oyun hakkında net bir açıklama yapmaktan kaçındı ve “Adı konusunda bir şey söyleyemeyecek olsam da Michel Ancel ve ekibinin üzerinde çalıştığı bir proje var ve oldukça ilgi çekici, yeterince ilerlemeden önce de hakkında bir şey söylemek istemiyoruz, henüz çok erken” kelimelerini kullandı.

Muhtemelen Ubisoft olası finansal getirilerin hesabını yapmadan oyunun çıkıp çıkmayacağı konusunda net bir bilgi vermekten kaçınıyor, bakalım önümüzdeki günler ne getirecek?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr