Ubisoft’tan Rainbow Six: Siege’e desteğe devam!

Herkesin yıllardır Tom Clancy’s The Division’ı beklediği bir ortamda, diğer oyundan sadece birkaç ay önce piyasaya sürülen Rainbow Six: Siege, kesinlikle yılın en iyi oyunlarından biriydi.

Muhtemelen Ubisoft’un bile beklemediği bir başarıya ulaşan ve giderek daha fazla oyuncuyu kendisine çeken yapım, bazı açılardan The Division’ı bile gölgede bıraktı denilebilir. Öyle ki oyunu oynayan aktif kullanıcı sayısı 10 milyona ulaştı ve anlık kullanıcı sayısı da oyun çıktıktan bir ay sonraki rakamın çok üzerinde.

Tüm bu pozitif detaylar Ubisoft’u cesaretlendirmiş gibi gözüküyor ve firma oyunu önümüzdeki yıl da desteklemeye devam edeceğini belirtti.

Peki bu destek ne anlama geliyor? Elbette iyimser olanlarımız oyun için yeni genişleme paketleri ve DLC’ler bekleyecektir ancak en azından yeni haritalar ve yeni operatörler göreceğimiz kesin gibi. Bakalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr