Dün akşam takip ettiniz mi bilmiyorum. Ubisoft youtube üzerinden canlı takip edilen bir video yayınladı. Video bir mağara duvarının üzerindeki çizimleri gösteriyordu ve çok ama çok yavaş bir şekilde zoom out oluyordu. Fikir güzel, internet üzerinde de doğal olarak bir heyecan yarattı. Videonun son hali de şu:

Sonrasında resmi bir açıklama gelmese de oyunun Far Cry Primal olduğu ortaya çıktı. Sürprizi bozanlar ise Türk ekip oldu. IGN Türkiye video internet üzerinde merak uyandırırken şu şekilde bir açıklama yaptı.

Screen Shot 2015-10-06 at 11.17.19

Adından da anlaşılabileceği gibi oyun eski çağlarda, büyük ihtimalle buzul çağı öncesinde geçecek. Yeni bir oyun olmaktan çok Blood Dragon gibi bir ek paket olacak gibi görünüyor şimdilik. Henüz resmi bir açıklama olmadığını söylemekte fayda var.

Yani reklamları güzel, ona diyecek bir şeyim yok. Far Cry serisini de seviyorum. Fakat işin arkasında Ubisoft olunca hiç heyecanlanmadım. Doğru düzgün çalışmayan Uplay, her sene seri üretime bağladıkları ve bitirmenin eşiğine getirdikleri Assassin’s Creed serisi. Üzerine büyük hayal kırıklığı olan Watch Dogs ve onun grafik skandalı.. O yüzden dün geceki kısa heyecanım çabuk geçti.

Tabi bütün bunların kocaman bir ters köşeye yatırma olması ihtimali de var. Bütün internet olarak yanılsak da Ubisoft bize hiç beklemediğimiz bir sürpriz yapsa keşke.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr