Uncharted 4 grafik filtreleri ile oynanabilecek

Şaka değil, gözüken o ki Naughty Dog serinin son oyununu oyuncuların beğenilerine göre oynamaları için ve elbette oynanışı biraz daha tatlandırmak için oyuna 9 farklı grafik filtresi ekleyecek.

Özellikle geçtiğimiz yıldan beri grafiksel açıdan belli bir düzeyi yakalayamayacağını fark eden ve bu konuda eleştiri alan oyunların bazılarının (Tony Hawk’s Pro Skater 5 örnek.) farklı grafik filtreleri denediğine tanık oluyoruz.

Uncharted 4’ü beta sürecindeyken deneyen bizler, her ne kadar oyunun grafik yapısından çok etkilenmediysek de piyasaya çıktığında grafiksel açıdan çok daha iyi görüneceği kanısındayız. Kısaca Naughty Dog’un amacı oyunu daha iyi göstermek değil, muziplik!

Oyunun görüntüleri yayınlanan filtrelerinden bazıları cidden katlanılacak gibi değil, cel-shading versiyonunu ise açıkçası beğendik.

Eurogamer’ın videosuna siz de bir bakın, bakalım beğenecek misiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr