Uncharted 4 ‘ün perde arkası!

Uncharted: The Nathan Drake Collection’ın etkisinden daha çıkamadık, diğer taraftan Uncharted 4’ün çıkış tarihi de giderek yaklaşıyor. Sony ise Uncharted 4’ün kısa fragmanını ve perde arkasını bizlerle paylaştı.

Uncharted 4: A Thief’s End’in kısa ama gayet etkileyici olan tanıtımında serinin yeni oyununda nasıl bir ortam olacağı hakkında ipuçları var. Eş-direktör Neil Druckmann Twitter’dan paylaştığı gönderi de bazı sinema salonlarının Star Wars: The Force Awakens filmi başlamadan önce perde arakası görüntülerin yayımlandığını söyledi. Tanıtımda kamera arkası görüntülerinin yanında motion capture çalışmalarına da yer verilmiş.

Uncharted 4: A Thief’s End, PlayStation 4’e özel olarak 18 Mart 2016 tarihinde çıkış yapacak.

Uncharted 4: A Thief’s End’in etkileyici fakat kısa fragmanı:

Uncharted 4: A Thief’s End’in perde arkası görüntüleri:

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ilhan 3 years ago | Cevapla
    yüzdeki hareketleri geçirmemişler buda yüzde gerçekçi olmayan görüntüler ortaya çıkabilir demek

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr