Uncharted Waters’ın yeni genişleme paketi yayınlandı!

Gemilerle ticaret ve savaşlar yapabildiğimiz ücretsiz online strateji oyunu Uncharted Waters Online’ın yeni genişleme paketi yayınlandı. OGPlanet’in MMO oyunu Gran Atlas Chapter 2: Astronomy isimli bu genişleme paketiyle pek çok yeni içeriğe sahip oldu.

Genişleme paketiyle beraber yeni etkinlikler, yeni oyun içi içerikler ve oyunun oyuncuları tarafından uzun zamandır merakla beklenen yeni Astronomy yetenekleri ile Astronomer mesleğini oyunda bulabilecekler. Oyuna gelen Astronomy yeteneği yeni bir senaryo akışını oyunculara sunacak. Bu senaryo akışı sayesinde oyuncular yepyeni içerikler ve yepyeni bölgeleri keşfedebilecekler. Bu yeni güncellemenin Steam üzerinden de oynanabilen Uncharted Water Online’ı nasıl değiştirebileceğini bekleyip göreceğiz.

Uncharted-Waters-Online-Gran-Atlas-Chapter-2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr