Unreal 4 Fransız sanatçı Koola sayesinde ününe ün katıyor.

Görselleştirme çalışmalarıyla geçen sene tanıştığımız Fransız sanatçı Koola geri döndü. Unreal Engine 4 üzerinde çalışmalarıyla dikkat çeken Koola, bu sefer “gerçek dünyaya ne kadar benzetebilirim?” adlı çalışmasıyla bizlerle.

Unreal 4 ile yarattığı muhteşem çalışmaları gerçek dünyaya çok benzeterek bizi şaşırtmaya devam ediyor. Eğer videolara bakmak isterseniz internetinize biraz kıymanız gerekebilir. Biz onun son çalışmalarından bazılarını sizinle paylaşıyoruz.

Şimdi internetinize verdiğiniz her kuruşuna değecek videolarla başbaşa bırakıyoruz. Açın 1080p çözünürlükte doya doya bakın.

 

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kaan 2 years ago | Cevapla
    Anlaşılan bizim pc ler RIP oldu.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr