Uzun bir süre daha yeni bir Elder Scrolls beklemeyin

Skyrim’in muhteşem; destansı başarısı ve gelecek olan Fallout 4, elbette Bethesda’dan bir Elder Scrolls (The Elder Scrolls 6) beklememize yol açıyor. Fakat Bethesda’dan Pete Hines; bizlere “ı-ıh” diyor.

Gelen haberlere göre Bethesda resmen tüm stüdyo olarak sadece Fallout 4 ile uğraşıyormuş. Üstelik bir hayli de zamanlarını alıyormuş Fallout 4’ü yapmak. İşte bu sebep başta olmak üzere, Pete Hines; “Uzun süre bizden yeni bir Elder Scrolls oyunu beklemeyin” diyor. Düşünün ki Skyrim 2011’de çıktı, o zamandan bu zamana kadar (2 ay evveline kadar) Bethesda’dan ses soluk çıkmıyordu. Fallout 4 kesinleşti, ve daha çıkacak. O çıktıktan sonra bir 3-5 yıl daha bekleriz herhalde.

Ama böyle olması kesinlikle daha iyi. Yoksa her sene Assassin’s Creed gibi oyun çıkarsalar Elder Scrolls’da, Fallout’da bozulur giderdi. Adamlar ciddi emek sarf ediyor oyunlarına.

4 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mahmut 7 years ago | Cevapla
    dahi eki olan -da ayrı yazılır...
  2. Emre 7 years ago | Cevapla
    Emek sarfediyorlarmış. :) Modlar olmasa Skyrim bug dolu bir açık dünya yığını. Sür Creation Kit'i piyasaya modderlar oyunu efsaneye çevirsin. Güzel iş.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.