Uzun bir süre daha yeni bir Elder Scrolls beklemeyin

Skyrim’in muhteşem; destansı başarısı ve gelecek olan Fallout 4, elbette Bethesda’dan bir Elder Scrolls (The Elder Scrolls 6) beklememize yol açıyor. Fakat Bethesda’dan Pete Hines; bizlere “ı-ıh” diyor.

Gelen haberlere göre Bethesda resmen tüm stüdyo olarak sadece Fallout 4 ile uğraşıyormuş. Üstelik bir hayli de zamanlarını alıyormuş Fallout 4’ü yapmak. İşte bu sebep başta olmak üzere, Pete Hines; “Uzun süre bizden yeni bir Elder Scrolls oyunu beklemeyin” diyor. Düşünün ki Skyrim 2011’de çıktı, o zamandan bu zamana kadar (2 ay evveline kadar) Bethesda’dan ses soluk çıkmıyordu. Fallout 4 kesinleşti, ve daha çıkacak. O çıktıktan sonra bir 3-5 yıl daha bekleriz herhalde.

Ama böyle olması kesinlikle daha iyi. Yoksa her sene Assassin’s Creed gibi oyun çıkarsalar Elder Scrolls’da, Fallout’da bozulur giderdi. Adamlar ciddi emek sarf ediyor oyunlarına.

4 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mahmut 2 years ago | Cevapla
    dahi eki olan -da ayrı yazılır...
  2. Emre 2 years ago | Cevapla
    Emek sarfediyorlarmış. :) Modlar olmasa Skyrim bug dolu bir açık dünya yığını. Sür Creation Kit'i piyasaya modderlar oyunu efsaneye çevirsin. Güzel iş.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr