Sega’nın geliştirdiği RPG tarzındaki Valkyria Chronicles: Remaster tanıtımı yayımlandı.

Geçtiğimiz yıl orijinal oyunu PC’ye son derece başarılı şekilde port etmeyi başaran Sega, Japonya için 2011 yılında piyasaya çıkarttığı Valkyria Chronicles III’ten sonra sessizliğe gömülmüş geçtiğimiz yıl da kart oyunu Valkyria Chronicles Duel’in servislerini kapatmıştı.

Şimdi ise Valkyria Chronicles: Remaster adı altında PS4 için yeniden geliştiriliyor. Valkyria Chronicles Remaster 10 Şubat’ta raflardaki yerini alcak ayrıca piyasa çıkması beklenen Valkyria: Azure Revolution adında bir savaş demosu içerecek, Japonya için 2016 yılının dördüncü çeyreğinde çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr