Valve’den önemli karar

Valve aldığı kararla artık ticarette kaybettiklerinizi geri vermiyor.

Steam üzerinden yapılan alışverişlerde bazı şeylerin kaybolması eminim başınıza gelmiştir. Valve bugün aldığı kararla Steam üzerinden yapılan alışverişlerde kayıp parçaları geri iade etmeyecek. Bu yöntemle bir çok dolandırıcılık olduğunu fark eden Valve, Steam Trading Q&A anlaşmasına bir madde ekledi.

Valve yaptıkları açıklamada: “biz dolandırıcılık kurbanı insanların yanındayız ama bu kararımızla kullanıcıların iyi ticari kararlar vermesini sağlamayı hedefliyoruz. İyi karar almaları hem bizim ticaretimizi hem kendi ticaretlerini iyileştirir.” sözlerine yer verdi. Ayrıca, “Bütün ticari dolandırıcılıklar önlenebilir” dedi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr