Vampyr’dan yeni görüntüler geldi!

Geçtiğimiz yılın en iyi macera oyunu/serisi Life Is Strange’in yapımcısı Dontnod, yeni projeleri Vampyr’dan ekran görüntüleri paylaştı.

Oyun adından da fark edebileceğiniz gibi Life Is Strange’in devamı değil hatta yanından bile geçmiyor, ne konu açısından ne de oynanış açısından. 1900’lü yılların başında İspanyol gribi ve Birinci Dünya Savaşı sebebiyle darmadağın olmuş Londra’da geçecek olan oyunda bir vampiri yöneteceğiz Dontnod’un yeni oyununda.

Vampyr’da istediğimiz herhangi bir NPC’nin kanını içmek mümkün ve her bir kurbanımızın oyunun hikayesine bazı etkileri olacak. Yayınlanan ultra karanlık ekran görüntülerinde anlaşılmasa da özel vampir güçlerimiz, yakın dövüş ve menzilli saldırıya uygun silahlarımız da olacak.

Oyunun 2017 yılında PC, PS4 ve Xbox One’a çıkması bekleniyor.

1920x-1 (1)

1920x-1 (2)

1920x-1 (3)

1920x-1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr