Volume sonunda PS Vita’ya geliyor!

Thomas Was Alone ile tanıdığımız indie geliştirici Mike Bithell’in oyunu Volume, PS Vita platformu için çıkış tarihi açıklandı.

Modern grafikli, tepeden bakış açısından oynanan görünmezlik-aksiyon oyunu Volume, Ağustos ayında PC ve PS4 platformuna çıkmış, PS Vita içinse ertelenmişti.

Volume 5 Ocak tarihinde PS Vita için raflardaki yerini alacak. Volume, PS Store’da 53,99tl fiyat etiketiyle sunulmuş durumda. Eğer Sony’nin PS4’ü için oyunu satın aldıysanız PS Vita versiyonuna da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Steam’de ise 31,00tl fiyat etiketiyle alınabiliyor fakat şimdi kış indirimleri olduğundan yüzde 50 indirimle 15,50tl karşılığında sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr