Warcraft filminden 360 derece teaser!

Blizzard hayranları 2016 yaz aylarını bekleyedursun filmden ilk teaser geldi, hem de tam Blizzard’a yakışır şekilde: 360 derece

Filme uzun süredir yeni bir trailer gelmediğinden yakınanlar için Blizzard yine yapacağını yaptı. 360-derece olarak izleyebileceğiniz teaser’da bir Grifon’un sırtında Stormwind üzerinde uçuyoruz. Aşağıdaki videoyu 360 derece olarak izleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanız veya mobil cihazdan bağlanmanız gerekiyor. Ayrıca bir VR cardboard ve kulaklık kullanmanız da keyfinize keyif katacaktır.

Film eğer bir değişiklik olmazsa yaklaşık bir sene sonra bizlerle buluşacak.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Murat 2 years ago | Cevapla
    Az once cardboardda denedim, guzel ama bulanti gibi olmasa uzaktaki objeler cok daha tatli olabilirmis. Gozlukluyseniz bir lens takip deneyin derim.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr