Warcraft filminden yeni görüntüler sızdı!

Geçtiğimiz günlerde Blizzard tarafından yayınlanan 360 derece Warcraft videosu daha şimdiden nefesimizi kesti desek yerinde olacaktır.

Bir Griffon’un sırtında Stormwind semalarında uçup sağa, sola, arkaya dönüp etrafı seyreylediğimiz videonun etkisi geçmeden San Diego Comic-Con’dan sızan yeni Warcraft film materyali ile karşılaştık. Görebileceğiniz gibi kalitesi oldukça düşük, tost makinası ile mi çektin birader diyebileceğiniz klasmana girmesi de çok mümkün. Lakin bu henüz tamamlanmamış film materyali de heyecan seviyemizi bir üst aşamaya geçirmeye yetti.

4 dakikalık videoyu ekliyoruz ama ne kadar süre online kalacak onu da hiç bilmiyoruz. :/

Bu arada izleyemeyenler için, 360 derece Warcraft videosu. Mobil cihazdan veya Google Chrome’dan izlemeniz gerekiyor 360 derece detayını deneyebilmeniz için.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr