Webzen’in yeni etkinliği: Blazing Summer Festival

Son zamanlarda online oyunlar için yayıncılık yapan firmalarda gözlemlediğim bir olgu var. Bu yayıncı firmaların her biri yavaş yavaş kendi internet sitelerini sosyal bir portal haline getirmeye ve farklı oyunlardaki oyuncuları bu portal üzerinde buluşturmaya başladı.
Bu platformu giderek genişletmek isteyenler ise internet siteleri üzerinden mini etkinlikler düzenlemeye başladılar.

Bu yayıncı firmalardan biri de Rappelz, Achlord II, C9, Flyff, Sevencore, Age of Wulin ve Mu Online gibi oyunların yayıncılığını yapan Webzen olarak karşımıza çıktı. Webzen kendi internet sitesi üzerinden oyuncularına Blazing Summer Festival isimli bir etkinlik sunarak oyuncuların oyun içi bazı ödüller kazanmasını sağlayacak. Oyuncular günlük olarak siteyi ziyaret ederek oynayacakları bir mini kart oyunuyla Rappelz, C9, Flyff, Mu Online veya Archlord için oyun içi eşyalar kazanabilecek. Ayrıca yaz için özel oyun içi etkinlikler Age of Wulin’i de kapsayacak şekilde her oyunda bulunacak. Bakalım yaz etkinliklerinde sıra hangi MMO oyunlarında olacak.

WEBZEN_Blazing_Summer_Festival

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr