World of Warcraft haritasında alçak uçuş!

World of Warcraft öyle veya böyle on senedir hayatımızda. Azeroth’ta ne kadar süre geçirirseniz geçirin, ilginizi çekecek bir haberimiz var.

Yayımlanan timelapse videosu Azeroth’un topraklarında alçaktan, hızlandırılmış bir uçuş yapıyor. Elbette bu tüm Azeroth’u görebileceğiniz bir video değil, Ekvator çevresinde bir tur attığınızı düşünün daha çok. Bu haliyle bile World of Warcraft’ın ne kadar büyük bir dünya üzerine kurulduğunu ibrak etmek mümkün.

Oyunun Burning Crusade’den önce 200 kilometrekare civarında olan oyun alanının iyimser bir tahminle iki katından fazla büyüdüğünü söylemek mümkün, bu da oyunun haritasını gelmiş geçmiş en büyükler arasına sokmak için yeterli.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr