div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

World of Warships çıktı!

- Advertisement -

Wargaming’in üçlemesinin en fazla beklenen ve potansiyeli en yüksek üyesi nihayet beta’dan çıktı ve kullanıcılara sunuldu. Üstelik bu defa, bir Wargaming oyununda ilk olmak üzere beta’daki ilerlemeniz sıfırlanmayacak, tüm tecrübe puanı ve gemilerinizle kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bunun dezavantajı ise şu, Wargaming ilk defa beta’ya katılan oyuncularına ödül olarak unique premium gemi vermeyecek.

Dört farklı sınıftan birçok gemi World of Warships’in kaptan adaylarının emrine amade olacak. Ayrıca gemiler için hazırlanmış sayısız yükseltme seçeneği ve özenle hazırlanmış haritalar da aksiyonun hiç bitmemesini garantiliyor. Kruvazörler oyundaki her türlü gemiye kafa tutmaya ve sürüden ayrılanları avlamaya hazır, çok yönlü bir gemi sınıfı. Destroyerler ise hızlı ve çevik yapıları sayesinde düşman ateşinden sakınıp ölümcül torpido atışları yapabiliyor. Savaş Gemileri, verdikleri muazzam hasar ile savaş meydanının ağır sıkletlerini oluştururken oyundaki son gemi sınıfı olan Uçak Gemileri ise keşif uçaklarıyla düşmanları tespit edip torpido uçakları ile saldırmaya dayalı taktiksel oynanışa imkan tanıyor.

Oyuncular 10 farklı haritada hem PvP hem de PvE modları aracılığıyla kozlarını paylaşabilecekler. PvP maçlar 12 kişilik iki takımın heyecan dolu üstünlük mücadelesine sahne oluyor. PvE maçları ise yapay zekâya karşı oynayıp PvP maçlarında ihtiyaç duyduğunuz yetenekleri ve taktikleri geliştirebileceğiniz bir nevi antrenman niteliğinde.

Oyunun resmi çıkışıyla birlikte 9. seviyeye kadar yükselmeyi başarmış kaptanlar, dereceli (Ranked) savaşların ilk sezonunda yeteneklerini sonuna kadar test etme şansını yakalayacaklar. Tecrübeli kaptanlar 7’ye 7 kişilik Üstünlük (Domination) maçlarına dalıp kendi seviyelerindeki diğer kaptanlara kafa tutabilecekler.

World of Warships’in detaylı özelleştirme sistemi sayesinde oyuncular, gemi kaptanlarına yeni yetenekler kazandırarak ve onlarca farklı modernizasyon seçeneğinden faydalanarak kendi oyun tarzlarını şekillendirebilecekler. Gemi kamuflajı ve İşaret Flamaları gibi unsurlar oyuncuların çeşitli bonuslardan faydalanarak düşmanları karşısında üstünlük elde etmelerine fırsat veriyor.

stateczek

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler