WoW’un en zor bossunu 1 HP ile kaçırmak!!!

Sıcacık küvetten, buz gibi suya atlamak gibi acıtır, Sabah 9, akşam 5’e kadar çalışıp, okuyup sonra eve gelip buzdolabını açtığında hiçbir şeyin olmadığını görmek kadar moral bozucu. Arkadaşlar, kendinizi bu sinir bozucu, bilgisayar ekranını yumruklatacak kadar iğrenç durum için hazırlayın.

Abi Blizzard zaten bu arkadaşı nerflemişti, ama yok! Öyle bir an geliyor ki, guildin killing blowu başlatacağı tam o saniyede, boss napıyor, Seething Corruption basıyoooorrr. Noluyor tabi, hiçbir DPS alınmıyor. Böyle zamanlamaya pes denir. Konuştuğumuz boss ise kim derseniz, Hellfire Citadel’in final bossu olan, Archimonde. Aynı zamanda zorluk derecesi Myhtic, belirtmek lazım.

Ringin karşı tarafında ise, azimli, hırs yapmış, bossu kesmeye ant içmiş bir Alman raidi var. Bakınız bossun tamı tamına 464 milyon. Yani 464.000.000 canı var, sen gel, 463.999.999 canı al, geriye 1 tanesini bırak. Şaka değil beyler bayanlar lütfen, aranızda “Hadi canım oradan sen de” diyenleriniz var. Bana inanmıyorsanız gelin izleyelim.

Canınız acıdı dimi, ama bir yandan deli gibi kahkaha atıyorsunuz değil mi? Biz de…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr