Xbox One geriye uyumluluk için Kasım ayından gün aldı!

Uzun bir süredir Preview programı üyelerine yönelik deneme safhasında olan Xbox One geriye uyumluluğu nihayet herkes için geliyor.

Microsoft Xbox’ın topluluk yöneticisi Larry “Major Nelson” Hyrb’in Twitter’dan yaptığı duyuruya göre 12 Kasım tarihinde kullanıma açılacak olan geriye uyumluluk ile Xbox 360 oyunlarının bir kısmı Xbox One kütüphanesine eklenecek. Bunun için Microsoft’un E3’te duyurduğu bir liste mevcut ve diğer oyunlar için kullanıcılar şuradan oy kullanabiliyorlar. Ayrıca liste genişlemeye devam ediyor, Burnout Paradise bu listeye giren en son isim oldu bile.

Windows 10’un Xbox app’ine benzeyen bir ara birime kavuşacak olan Xbox One menüsü de yeniliklerden bir diğeri. Microsoft’un Siri’den esinlendiği Cortana da oyuncular ile buluşacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr