Ünlü oyuncu Takeshi Kitano’nun da katkı verenler arasında bulunduğu, PS4 için geliştirilen Yakuza 6’nın ilk tanıtımı görücüye çıktı.

Sega’nın yaptığı en yeni gangster-drama oyunu olan Yakuza 6’nın çıkacağı, Eylül ayında gerçekleşen Tokyo Game Show 2015 sırasında duyurulmuştu. Oyunun en büyük sürprizlerinden biri ise t’nun da oyunda yer almasıydı. Yakuza 6’nın tanıtımında ortamın çeşitliliğini ve az da olsa oyun oynanış biçimini görüyoruz.

PS4 için özel olarak hazırlanan Yakuza 6, 2016 yılının dördüncü çeyreğinde çıkacak. Batı ülkelerindeki oyuncularla ise daha sonra buluşacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr