Yeni bir açık deniz savaş oyunu; Man O’War: Corsair

Evil Twin Artworks’un üzerinde çalıştığı oyun, “seafaring open-world combat action title” olarak tanımlanıyor. Yani yapımcımız diyor ki, geminizi ve mürettebatınızı alacaksınız, yelkenler fora diyeceksiniz etrafta istediğiniz gibi gezip, saldırıp ya da ticaret yapabileceksiniz. Oyunun erken erişim versiyonu 2016 yılında Steam’de olması bekleniyor.

Üçüncü bakış açısından gemimizi yönetirken 50’ye yakın limana uğrayıp ticaret yapabilmemizin yanında, başka gemilere saldırıp yağmalayabiliriz. Oyun bize aynı zamanda karakterleri, filomuzda ki gemileri, topları, büyüleri ve canlıları kostümize edebilme imkanı veriyor.

Kulağa gayet hoş geliyor açıkçası, korsan zaafı olan biri olarak beklemedeyim. Ha unutmadan bir de kısa bir teaser’ı var, iyi seyirler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr