Yeni Doom için alpha test aşamasına geçiliyor

Quakecom etkinliğinde ID Software, Doom için önümüzdeki aylarda alpha süreci düzenleneceğini duyurdu. Hatırlanacağı üzere Wolfenstein: The New Order’ı ön sipariş eden ve Doom’a beta erişimi hakkı kazanan oyunculara da öncelik tanınıyor üstelik. Yakın zamanda düzenleneceği söylenen alpha sürecine katılacak oyuncular Wolfenstein: The New Order’ı ön sipariş eden bu oyuncular arasından seçilecek.

Duyuruya göre Wolfenstein: The New Order’ı ön sipariş eden ve alpha’ya katılmayı talep eden oyuncuların http://www.wolfenstein.com/age adresine girerek kendilerine verilmiş katılım kodunu girmesi gerekiyor. Eğer alpha’ya seçilmezseniz de aynı kodu kapalı beta için tekrar deneyebileceksiniz. Hatırlatma olarak araya girelim. Bu test sürecinin oyunun PS4, Xbox One ve PC sürümleri için düzenleneceğini söylemekte fayda var.

Quakecom etkinliğindeyseniz zaten şanslılar arasındasınız. Etkinlikteki tüm oyuncular Doom’un multiplayer modunu deneyebilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr