Yeni Five Nights at Freddy’s oyununda tarz değişikliği

Fazlaca tartışmalara yol açmış, oldukça hayranı olan korkutucu ve hala çözülememiş gizemli senaryosuyla Five Night at Freddy’s serisi devam ediyor. Dördüncü oyunun bitimiyle beraber hikaye henüz tamamlanmadığı için bir devam oyunu geleceği belliydi. Beklenen oldu ve sıradaki FNaF oyunu açıklandı. Sadece bu sefer oyun beklenildiği gibi FNaF V adıyla değil Five Nights at Freddy’s World olarak çıkacak. Hem de bir rol yapma oyunu olarak.

Yapımcı Scott Cawthon cadılar bayramına oyunun demosunu yetiştirmeyi istiyormuş fakat bu mümkün olmamış. Bunun dışında oyunla ilgili başka bir bilgi yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr