Yeni FlatOut oyunu geliyor!

FlatOut ilk çıktığında bu kadar başarılı, bu kadar eğlenceli bir yapımla karşılaşacağımız aklımızdan bile geçmiyordu.

Zamanı için inanılmaz hasar modellemeleri (gerçi BeamNG.drive’ı saymazsak hala daha iyisi yok), son derece eğlenceli araç fizikleri ve sürücüyü ön camdan mümkün olduğunca yakışıklı bir şekilde fırlatmaya çalıştığımız bazı modlarıyla FlatOut’un ilk iki oyunu hala alınır, oynanır. Bugbear’ın bu iki oyunun ardından isim haklarını devredip kenara çekilmesiyle 2011 yılında piyasaya çıkan Team6 Games Studios yapımı üçüncü oyun ise hatırlayacağınız üzere son derece vasat bir yapımdı.

Orijinal oyunun yapımcısı Bugbear başarılı bir kickstarter kampanyasının ardından erken erişime giren yeni oyunları Wreckfest’i geliştiredursun, FlatOut’un isim haklarını elinde bulunduran Strategy First yeni FlatOut oyununun 2016 yılında PC ve yeni nesil konsollar ile buluşacağını açıkladı. Oyunun yapımını şimdiye kadar akılda kalıcı bir yapıma imza atmamış olan Kylotonn Entertainment üstlenecek.

Strategy First yeni oyunun bütçesinin çok yüksek olacağını söylese de, biz o kadar da umutlu değiliz, bekleyelim bakalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr